Go to Tingey Injury Law Firm's profile Tingey Injury Law Firm

Veiling

Op 10 september, de Dag van Westzaan, organiseren we een veiling. De opbrengst wordt gebruikt om de restauratie van ’t Reghthuys te bekostigen. Dankzij vele gulle sponsoren hebben we prachtige kavels in de aanbieding. U vindt de kavellijst hieronder. De kavels zijn ook te bezichtigen op zaterdag 10 september vanaf 10.00 uur in de Weeskamer van ’t Reghthuys. De veiling wordt gehouden voor ’t Reghthuys en start om 15.30 op 10 september.

Online bieden: Als u er niet bij kunt zijn, dan kunt u alsnog proberen een van de kavels te bemachtigen. U kunt vanaf nu tot 10 september 14 uur, een bod uitbrengen via het formulier hieronder. Als u op de veiling niet wordt overboden, dan is het kavel van u.

Locatie: pleintje voor het Reghthuys
Tijdstip 15.30 uur tot 18.30 uur
Veilingmeesters: Ron van Eerden en Willem Huijpen
Geluid: Jamie Bank

Zoek uw kavel hieronder, onthoud het nummer, en breng via dit formulier een bod uit.

    ** U mag eventueel ook bieden via een berichtje naar info@reghthuyswestzaan.nl. Vermeld naam, email, telefoonnummer, kavelnummer en uw bod **

    Onze kavels

    (U kunt tot 10 september 14 uur online bieden; daarna vanaf 15.30 bij ’t Reghthuys)

    Kavel 1

    Beschrijving: Nieuw in Westzaan. Pizza bij de Kazerne. Voor 2 personen pizza eten vergezeld door een goede fles wijn + Kist met spellen en boeken

    Donateurs: de Kazerne / Ditte van der Kamp/Familie Smit/Kistenfabriek de Boer

    Kavel 2

    Beschrijving: Zuivelpakket naar keuze + Cadeaubon Bekavlees

    Donateur: Bax Zuivelboerderij / Bekavlees

    Kavel 3

    Beschrijving: Duivenkaterpakket en boek Ode aan de Duivekater + plant Epiphyllum Pumilum in pot + Koffiepakket Zaanse koffiebranders

    Donateur: Lex Brakenhoff/Bloom on Wheels/Zaanse koffiebranderij

    Kavel 4

    Beschrijving: cadeaubon Supfun + picknicktas met heerlijke producten

    Donateur: Supfun/Bakkerij Verhagen

    Kavel 5

    Beschrijving: Kadobon voor Supfun + soeparrangement Jongwijs

    Donateur: Supfun/Jongwijs

    Kavel 5A

    Beschrijving: 2 kaarten voor een van onze voorstellingen To B or not to B op 19, 25 of 26 november in Dorpshuis de Kwaker.

    Donateur: Toneelvereniging De Herleving

    Kavel 6

    Beschrijving: Stichting Dorpsbus gratis rit voor 2-8 personen naar de Johanneshof (of een andere locatie binnen een straal van 30 km)

    Donateur: Stichting de Dorpsbus

    Kavel 7

    Beschrijving: Rondleiding voor 10 personen door de Heemtuin met koffie en appeltaart

    Donateur: Stichting de Heemtuin

    Kavel 7A

    Beschrijving: Yoga privéles door Yoga Namestine

    Donateur: Yoga Namestine

    Kavel 8

    Beschrijving: Cadeaubon voor een diner bij Jongwijs voor 2 personen

    Donateur: Jongwijs

    Kavel 9

    Beschrijving: Broodbakmachine

    Donateur: familie Koekenbier

    Kavel: 10

    Beschrijving: 20 leien voor ’t dak van ’t Reghthuys met achterop uw naam en boodschap voor de toekomst

    Donateur: Stichting ‘t Reghthuys

    Kavel: 11

    Beschrijving: De verzamelde gedichten van de Zaans-Joodse dichter Jacob Israel De Haan, zoon van de Rabbijn van de Synagoge Zaandam en broer van de bekende oteraire auteur Carry van Bruggen + Borrel

    Donateur: Gerie Schaafsma / Puur Zaans

    Kavel 11A

    Beschrijving: Diner voor 2 personen in de Grote Kerk in het kader “Eten moet je toch”  en een aquarel

    Donateur: Grote Kerk/familie Cnossen

    Kavel 12

    Beschrijving: 1 meter rollade op plank

    Donateur: Slagerij Veenboer

    Kavel 12A

    Kavel: 13

    Beschrijving: Cadeaubon voor een verjaardagstaart voor 24 personen

    Donateur: Bakkerij Lex Brakenhoff

    Kavel: 14

    Beschrijving: Boodschappenpakket + Cadeaubon Bekavlees

    Donateur: Coöperatie Westzaan/Bekavlees

    Kavel: 15

    Beschrijving: Ets Westzanersluis van Frans Room

    Donateur: Lourens en Lida Visser

    Kavel: 16

    Beschrijving: twee rekken eieren en twee zakken Frieslander aardappelen + Cadeaubon Bekavlees

    Donateur: Hotting / Bekavlees

    Kavel 16A

    Kavel: 17

    Beschrijving: Cadeaubon HH Kappers + cadeaubon Tine’s Theetuin Kerkbuurt voor 4 personen: koffie/thee/fris en gebak

    Donateur: HH Kappers/Tine’s Theetuin

    Kavel: 18

    Beschrijving: luxe Borrel-arrangement voor 4 personen , bestaande uit Hauzeplate met wijn/Unieke gesigneerde + foto van Kees Jak ingelijst in Barthlijst met passepartout

    Donateur: Clau’s soup/Kees Jak

    Kavel: 19

    Beschrijving: Brocante zonnewijzer

    Donateur: de Zeug

    Kavel: 20

    Beschrijving: Skinny jeans maat 28 donkerblauw/Skinny jeans maat 29 antraciet grijs + cadeaubon Bekavlees

    Donateur: Costes/Bekavlees

    Kavel: 21

    Beschrijving: Originele gesigneerde foto gemaakt door Kees Jak in Barthlijst met passepartout + gesigneerde gedichtenbundel Adelaarsverzen van een van de belangrijkste dichters in ons land: Ida Gerhardt

    Donateur: Kees Jak en Gerie Schaafsma

    Kavel: 22

    Beschrijving: Cadeaubon Skin + cadeaubon HH Kappers

    Donateur: Skin/HH kappers

    Kavel 22A

    Beschrijving: Historische Wandeling door de Kerkbuurt in Westzaan voor 10 personen

    Donateur: Historische Vereniging Westzaan

    Kavel: 23

    Beschrijving 20 leien voor ’t Reghthuys met aan de achterkant uw naam en boodschap voor de toekomst + ets Torenval door kunstenaar Peter Louman

    Donateur: ’t Reghthuys Westzaan

    Kavel 23A

    Beschrijving: 1 jaar oude Edammer kaas

    Kavel: 24

    Beschrijving: Slingertocht door en met Harry Slinger in Amsterdam op 30 oktober voor 2 personen

    Donateur: Harry Slinger

    Kavel 24A

    Beschrijving: ingelijste ets “Westzijderveld” door kunstenaar Piet Hein Zijl uit 1968

    Donateur: Wim Kruidenberg Kunsthandel BV Assendelft

    Kavel: 25

    Beschrijving: Toegangskaarten voor 2 personen voor concert Mark Enthoven

    Donateur: Mark Enthoven

    Kavel: 26

    Beschrijving: Soeparrangement Jongwijs + bezoek van Sint en piet op een in overleg af te spreken datum en tijdstip

    Donateur: Jongwijs/Commissie Sint in Westzaan

    Kavel: 27

    Beschrijving: Antiek schrijfbureautje + visschotel Hein Buijs

    Donateur: familie Smit/Hein Buijs

    Kavel: 28

    Beschrijving: houten tafel met zes stoelen met rieten zitting

    Kavel 28A

    Beschrijving: twee unieke handgemaakte houten schalen

    Donateur: Dries Bessels

    Kavel: 29

    Beschrijving: Slingertocht met en door Harry Slinger op 30 oktober in Amsterdam voor 2 personen

    Donateur: Harry Slinger

    Kavel: 30

    Beschrijving: Ets Torenval + 20 leien voor ’t Reghthuys met aan de achterkant uw naam en boodschap voor de toekomst

    Kavel 30A

    Beschrijving: Brocante weegschaal tuinornament

    Donateur: Bloom on Wheels

    Kavel: 31

    Beschrijving: Bruidstaart voor 30 personen

    Donateur: Bakker Lex Brakenhoff

    Kavel: 32

    Beschrijving: 4 uur tuinonderhoud door beheerder Heemtuin en advies over wilde planten

    Kavel: 33

    Beschrijving: Weber barbecue  +  cadeaubon 1 meter rollade op plank

    Donateur: familie Koekenbier/Slagerij Veenboer

    Kavel: 34

    Beschrijving: Bon voor bezoek Verfmolen de Kat voor 4 personen met koffie in de molen en cadeaubon Zaanse souvenirwinkel + overnachting met ontbijt in B& B J.J. Allanstraat   Westzaan

    Donateur: Verfmolen de Kat/B&B bij Jo

    Kavel: 35

    Beschrijving: 20 leien voor t Reghthuys met aan de achterkant uw naam en boodschap voor de toekomst + ets Torenval van kunstenaar Peter Louman

    Donateur: Reghthuys Westzaan

    Kavel 35A

    Beschrijving: Slingertocht met en door Harry Slinger

    Donateur: Harry Slinger

    Kavel: 36

    Beschrijving: 7 gangen Buffet voor 8 personen met originele Turkse gerechten door Nur Culinair

    Donateur: Nur Culinair

    Kavel: 37

    Beschrijving: Diner met overnachting en ontbijt in hotel De Prins voor 2 personen

    Donateur: Hotel de Prins

    Kavel: 38

    Beschrijving: genummerde Ets Reghthuys ingelijst + Kenwood Digital Media Receiver

    Donateur: familie Koekenbier/Garage Dunnebier

    Kavel: 39

    Beschrijving: Dinin Table voor 30 personen op 30 oktober: Viergangendiner met wijnarrangement in de sfeervolle ambiance van het Reghthuys verzorgd door Puur Zaans, de Keuken In en Wine2B

    Donateur: Puur Zaans/ de Keuken In / Wine2B

    Kavel: 40

    Beschrijving: Schilderij Watertoren

    Donateur: kunstenaar Hans Burghouts

    Kavel: 41

    Beschrijving: Fietsje opgemaakt met bloemenmand + twee originele kussens

    Donateur: Monica’s Flowers / CRKL Kids & Lifestyle

    Kavel: 42

    Beschrijving: Miniatuurtjes van de Zaanse schilderijen van Willem en Chris Jansen geschilderd in Monet stijl, gefabriceerd voor Molenaas kindermail

    Donateur: Galerie Staphorsius

    Kavel: 43

    Beschrijving: Visschotel voor 4 personen en professionele kindervishengel voor een gevorderde; merk Abu Garcia Combi reel hengel

    Donateur: Vishandel Hein Buijs/Lagerweij

    Kavel: 44

    Beschrijving: boom naar keuze en aangeplant

    Donateur: Ruud Meijer Boomverzorging

    Kavel 44A

    Beschrijving: nieuw en niet gebruikte 2 persoons opblaasbare kano met peddels en pomp

    Donateur: familie Waalewijn de Wit

    Kavel: 45

    Beschrijving: Cadeaubon Bekavlees + gebruik van de Reghtzaal in ’t Reghthuys gedurende een dagdeel

    Donateur: Bekavlees/Stichting ‘t Reghthuys

    Kavel: 46

    Beschrijving: electrische step; nieuw! Merk UrbMob F9

    Donateur: Pro Mounts Mijdrecht

    Kavel: 47

    Beschrijving: 2 kuub hout gedroogd, gekloofd in kist

    Donateur: Jan Keezer BV

    Kavel 47A

    Beschrijving: Ik draai 4 uur muziek met videoclips uit de vorige eeuw (jaren 60,70,80,90) voor de gelukkige koper. Prijs is incl. opbouw, afbouw, alle apparatuur en gratis gebruik van mijn muziekposters (zie: https://musicjourney.nl/kosten-themafeest-organiseren/)

    Donateur: Music Journey

    Kavel 48

    Beschrijving: Een halve dag consultancy voor organisatie mbt organisatiebeveiliging en privacy (AVG) door Jaap van der Kamp

    Donateur: Jaap van der Kamp Consultancy

    Kavel: 49

    Beschrijving: nog nader in te vullen

    Donateur: Floris Bouw

    Kavel 49A

    Beschrijving: Fiets; BIMAS TRANSPORTER 3.0; Verbeterde frame geometrie, Stevige fiets met versnellingen voor dagelijks gebruik, Duurzame stalen dragers voor en achter, Voordrager geschikt voor “smart sleeve” tassen voor een vlotte bevestiging. maat 50 Lage (dames model); Aluminium; Mint blue; Geintegreerd in balhoofd; 28″ ; Shimano – Nexus 3; Terugtraprem; Selle Royal

    Donateur: Bimas Bikes Zaandam

    Kavel: 50

    Beschrijving: Krulmakelaar voor op uw Zaanse huis

    Donateur: Bart Nieuwenhuis restauratie

    Kavel: 51

    Beschrijving: Schilderij van ’t Reghthuys

    Kavel: 52

    Beschrijving: Verblijf van een midweek/week in een chalet voor 2 personen in de Hoge Vogezen in de buurt van Gerardmer. Periode vanaf mei 2023 iom eigenaar

    Donateur: bekend bij bestuur Reghthuys

    Kavel: 53

    Beschrijving: Het oude antieke timpaan van ’t Reghthuys; kunsthoutsnijwerk uit 1917 wel fragiel