Go to Tingey Injury Law Firm's profile Tingey Injury Law Firm

Veiling

Op 10 september, de Dag van Westzaan, organiseren we een veiling. De opbrengst wordt gebruikt om de restauratie van ’t Reghthuys te bekostigen. Dankzij vele gulle sponsoren hebben we prachtige kavels in de aanbieding. U vindt de kavellijst hieronder. De kavels zijn ook te bezichtigen op zaterdag 10 september vanaf 10.00 uur in de Weeskamer van ’t Reghthuys. De veiling wordt gehouden voor ’t Reghthuys en start om 15.30 op 10 september.

Online bieden: Als u er niet bij kunt zijn, dan kunt u alsnog proberen een van de kavels te bemachtigen. U kunt vanaf nu tot 10 september 14 uur, een bod uitbrengen via het formulier hieronder. Als u op de veiling niet wordt overboden, dan is het kavel van u.

Locatie: pleintje voor het Reghthuys
Tijdstip 15.30 uur tot 18.30 uur
Veilingmeesters: Ron van Eerden en Willem Huijpen
Geluid: Jamie Bank

Zoek uw kavel hieronder, onthoud het nummer, en breng via dit formulier een bod uit.

Fout: Contact formulier niet gevonden.

** U mag eventueel ook bieden via een berichtje naar info@reghthuyswestzaan.nl. Vermeld naam, email, telefoonnummer, kavelnummer en uw bod **

Onze kavels

(U kunt tot 10 september 14 uur online bieden; daarna vanaf 15.30 bij ’t Reghthuys)

Kavel 1

Beschrijving: Nieuw in Westzaan. Pizza bij de Kazerne. Voor 2 personen pizza eten vergezeld door een goede fles wijn + Kist met spellen en boeken

Donateurs: de Kazerne / Ditte van der Kamp/Familie Smit/Kistenfabriek de Boer

Kavel 2

Beschrijving: Zuivelpakket naar keuze + Cadeaubon Bekavlees

Donateur: Bax Zuivelboerderij / Bekavlees

Kavel 3

Beschrijving: Duivenkaterpakket en boek Ode aan de Duivekater + plant Epiphyllum Pumilum in pot + Koffiepakket Zaanse koffiebranders

Donateur: Lex Brakenhoff/Bloom on Wheels/Zaanse koffiebranderij

Kavel 4

Beschrijving: cadeaubon Supfun + picknicktas met heerlijke producten

Donateur: Supfun/Bakkerij Verhagen

Kavel 5

Beschrijving: Kadobon voor Supfun + soeparrangement Jongwijs

Donateur: Supfun/Jongwijs

Kavel 5A

Beschrijving: 2 kaarten voor een van onze voorstellingen To B or not to B op 19, 25 of 26 november in Dorpshuis de Kwaker.

Donateur: Toneelvereniging De Herleving

Kavel 6

Beschrijving: Stichting Dorpsbus gratis rit voor 2-8 personen naar de Johanneshof (of een andere locatie binnen een straal van 30 km)

Donateur: Stichting de Dorpsbus

Kavel 7

Beschrijving: Rondleiding voor 10 personen door de Heemtuin met koffie en appeltaart

Donateur: Stichting de Heemtuin

Kavel 7A

Beschrijving: Yoga privéles door Yoga Namestine

Donateur: Yoga Namestine

Kavel 8

Beschrijving: Cadeaubon voor een diner bij Jongwijs voor 2 personen

Donateur: Jongwijs

Kavel 9

Beschrijving: Broodbakmachine

Donateur: familie Koekenbier

Kavel: 10

Beschrijving: 20 leien voor ’t dak van ’t Reghthuys met achterop uw naam en boodschap voor de toekomst

Donateur: Stichting ‘t Reghthuys

Kavel: 11

Beschrijving: De verzamelde gedichten van de Zaans-Joodse dichter Jacob Israel De Haan, zoon van de Rabbijn van de Synagoge Zaandam en broer van de bekende oteraire auteur Carry van Bruggen + Borrel

Donateur: Gerie Schaafsma / Puur Zaans

Kavel 11A

Beschrijving: Diner voor 2 personen in de Grote Kerk in het kader “Eten moet je toch”  en een aquarel

Donateur: Grote Kerk/familie Cnossen

Kavel 12

Beschrijving: 1 meter rollade op plank

Donateur: Slagerij Veenboer

Kavel 12A

Kavel: 13

Beschrijving: Cadeaubon voor een verjaardagstaart voor 24 personen

Donateur: Bakkerij Lex Brakenhoff

Kavel: 14

Beschrijving: Boodschappenpakket + Cadeaubon Bekavlees

Donateur: Coöperatie Westzaan/Bekavlees

Kavel: 15

Beschrijving: Ets Westzanersluis van Frans Room

Donateur: Lourens en Lida Visser

Kavel: 16

Beschrijving: twee rekken eieren en twee zakken Frieslander aardappelen + Cadeaubon Bekavlees

Donateur: Hotting / Bekavlees

Kavel 16A

Kavel: 17

Beschrijving: Cadeaubon HH Kappers + cadeaubon Tine’s Theetuin Kerkbuurt voor 4 personen: koffie/thee/fris en gebak

Donateur: HH Kappers/Tine’s Theetuin

Kavel: 18

Beschrijving: luxe Borrel-arrangement voor 4 personen , bestaande uit Hauzeplate met wijn/Unieke gesigneerde + foto van Kees Jak ingelijst in Barthlijst met passepartout

Donateur: Clau’s soup/Kees Jak

Kavel: 19

Beschrijving: Brocante zonnewijzer

Donateur: de Zeug

Kavel: 20

Beschrijving: Skinny jeans maat 28 donkerblauw/Skinny jeans maat 29 antraciet grijs + cadeaubon Bekavlees

Donateur: Costes/Bekavlees

Kavel: 21

Beschrijving: Originele gesigneerde foto gemaakt door Kees Jak in Barthlijst met passepartout + gesigneerde gedichtenbundel Adelaarsverzen van een van de belangrijkste dichters in ons land: Ida Gerhardt

Donateur: Kees Jak en Gerie Schaafsma

Kavel: 22

Beschrijving: Cadeaubon Skin + cadeaubon HH Kappers

Donateur: Skin/HH kappers

Kavel 22A

Beschrijving: Historische Wandeling door de Kerkbuurt in Westzaan voor 10 personen

Donateur: Historische Vereniging Westzaan

Kavel: 23

Beschrijving 20 leien voor ’t Reghthuys met aan de achterkant uw naam en boodschap voor de toekomst + ets Torenval door kunstenaar Peter Louman

Donateur: ’t Reghthuys Westzaan

Kavel 23A

Beschrijving: 1 jaar oude Edammer kaas

Kavel: 24

Beschrijving: Slingertocht door en met Harry Slinger in Amsterdam op 30 oktober voor 2 personen

Donateur: Harry Slinger

Kavel 24A

Beschrijving: ingelijste ets “Westzijderveld” door kunstenaar Piet Hein Zijl uit 1968

Donateur: Wim Kruidenberg Kunsthandel BV Assendelft

Kavel: 25

Beschrijving: Toegangskaarten voor 2 personen voor concert Mark Enthoven

Donateur: Mark Enthoven

Kavel: 26

Beschrijving: Soeparrangement Jongwijs + bezoek van Sint en piet op een in overleg af te spreken datum en tijdstip

Donateur: Jongwijs/Commissie Sint in Westzaan

Kavel: 27

Beschrijving: Antiek schrijfbureautje + visschotel Hein Buijs

Donateur: familie Smit/Hein Buijs

Kavel: 28

Beschrijving: houten tafel met zes stoelen met rieten zitting

Kavel 28A

Beschrijving: twee unieke handgemaakte houten schalen

Donateur: Dries Bessels

Kavel: 29

Beschrijving: Slingertocht met en door Harry Slinger op 30 oktober in Amsterdam voor 2 personen

Donateur: Harry Slinger

Kavel: 30

Beschrijving: Ets Torenval + 20 leien voor ’t Reghthuys met aan de achterkant uw naam en boodschap voor de toekomst

Kavel 30A

Beschrijving: Brocante weegschaal tuinornament

Donateur: Bloom on Wheels

Kavel: 31

Beschrijving: Bruidstaart voor 30 personen

Donateur: Bakker Lex Brakenhoff

Kavel: 32

Beschrijving: 4 uur tuinonderhoud door beheerder Heemtuin en advies over wilde planten

Kavel: 33

Beschrijving: Weber barbecue  +  cadeaubon 1 meter rollade op plank

Donateur: familie Koekenbier/Slagerij Veenboer

Kavel: 34

Beschrijving: Bon voor bezoek Verfmolen de Kat voor 4 personen met koffie in de molen en cadeaubon Zaanse souvenirwinkel + overnachting met ontbijt in B& B J.J. Allanstraat   Westzaan

Donateur: Verfmolen de Kat/B&B bij Jo

Kavel: 35

Beschrijving: 20 leien voor t Reghthuys met aan de achterkant uw naam en boodschap voor de toekomst + ets Torenval van kunstenaar Peter Louman

Donateur: Reghthuys Westzaan

Kavel 35A

Beschrijving: Slingertocht met en door Harry Slinger

Donateur: Harry Slinger

Kavel: 36

Beschrijving: 7 gangen Buffet voor 8 personen met originele Turkse gerechten door Nur Culinair

Donateur: Nur Culinair

Kavel: 37

Beschrijving: Diner met overnachting en ontbijt in hotel De Prins voor 2 personen

Donateur: Hotel de Prins

Kavel: 38

Beschrijving: genummerde Ets Reghthuys ingelijst + Kenwood Digital Media Receiver

Donateur: familie Koekenbier/Garage Dunnebier

Kavel: 39

Beschrijving: Dinin Table voor 30 personen op 30 oktober: Viergangendiner met wijnarrangement in de sfeervolle ambiance van het Reghthuys verzorgd door Puur Zaans, de Keuken In en Wine2B

Donateur: Puur Zaans/ de Keuken In / Wine2B

Kavel: 40

Beschrijving: Schilderij Watertoren

Donateur: kunstenaar Hans Burghouts

Kavel: 41

Beschrijving: Fietsje opgemaakt met bloemenmand + twee originele kussens

Donateur: Monica’s Flowers / CRKL Kids & Lifestyle

Kavel: 42

Beschrijving: Miniatuurtjes van de Zaanse schilderijen van Willem en Chris Jansen geschilderd in Monet stijl, gefabriceerd voor Molenaas kindermail

Donateur: Galerie Staphorsius

Kavel: 43

Beschrijving: Visschotel voor 4 personen en professionele kindervishengel voor een gevorderde; merk Abu Garcia Combi reel hengel

Donateur: Vishandel Hein Buijs/Lagerweij

Kavel: 44

Beschrijving: boom naar keuze en aangeplant

Donateur: Ruud Meijer Boomverzorging

Kavel 44A

Beschrijving: nieuw en niet gebruikte 2 persoons opblaasbare kano met peddels en pomp

Donateur: familie Waalewijn de Wit

Kavel: 45

Beschrijving: Cadeaubon Bekavlees + gebruik van de Reghtzaal in ’t Reghthuys gedurende een dagdeel

Donateur: Bekavlees/Stichting ‘t Reghthuys

Kavel: 46

Beschrijving: electrische step; nieuw! Merk UrbMob F9

Donateur: Pro Mounts Mijdrecht

Kavel: 47

Beschrijving: 2 kuub hout gedroogd, gekloofd in kist

Donateur: Jan Keezer BV

Kavel 47A

Beschrijving: Ik draai 4 uur muziek met videoclips uit de vorige eeuw (jaren 60,70,80,90) voor de gelukkige koper. Prijs is incl. opbouw, afbouw, alle apparatuur en gratis gebruik van mijn muziekposters (zie: https://musicjourney.nl/kosten-themafeest-organiseren/)

Donateur: Music Journey

Kavel 48

Beschrijving: Een halve dag consultancy voor organisatie mbt organisatiebeveiliging en privacy (AVG) door Jaap van der Kamp

Donateur: Jaap van der Kamp Consultancy

Kavel: 49

Beschrijving: nog nader in te vullen

Donateur: Floris Bouw

Kavel 49A

Beschrijving: Fiets; BIMAS TRANSPORTER 3.0; Verbeterde frame geometrie, Stevige fiets met versnellingen voor dagelijks gebruik, Duurzame stalen dragers voor en achter, Voordrager geschikt voor “smart sleeve” tassen voor een vlotte bevestiging. maat 50 Lage (dames model); Aluminium; Mint blue; Geintegreerd in balhoofd; 28″ ; Shimano – Nexus 3; Terugtraprem; Selle Royal

Donateur: Bimas Bikes Zaandam

Kavel: 50

Beschrijving: Krulmakelaar voor op uw Zaanse huis

Donateur: Bart Nieuwenhuis restauratie

Kavel: 51

Beschrijving: Schilderij van ’t Reghthuys

Kavel: 52

Beschrijving: Verblijf van een midweek/week in een chalet voor 2 personen in de Hoge Vogezen in de buurt van Gerardmer. Periode vanaf mei 2023 iom eigenaar

Donateur: bekend bij bestuur Reghthuys

Kavel: 53

Beschrijving: Het oude antieke timpaan van ’t Reghthuys; kunsthoutsnijwerk uit 1917 wel fragiel