21 juni: Midzomerwandeling door Westzaan

Als het weer meezit, is 21 juni de mooiste dag van het jaar. Maar wat zeker is: het is de langste dag. Op deze allereerste zomeravond organiseren de evenementenlocaties (van de Uitladder) van Westzaan de Midzomerwandeling.

De wandeling van 9,2 km begint en eindigt bij ’t Reghthuys en voert door de Watermolenstraat naar de Nauernasche Vaart, langs het prachtige natuurgebied De Reef, via Nauerna onderlangs de Westzaner Zeedijk met de steenglooiing uit 1745, over de Veldweg en terug door het hele dorp. Onderweg verzamel je stempels bij onder andere de Grote Kerk, de Zuidervermaning en de Kwaker, zodat je aan het einde het speciale speldje van de Midzomerwandeling kunt krijgen.

De starttijd ligt tussen 19.00 en 20.00. Aan het eind van de wandeling is er feest op het plein voor ’t Reghthuys, met muziek, foodtrucks en een bar. Een feestelijk einde van het culturele seizoen.

Deelnemen kost €2,50 (inclusief kopje koffie, thee of limonade vooraf). Tickets zijn via deze link te bestellen:

Midzomerdag 21 juni – Stichting ’t Reghthuys Westzaan